Samsung galaxy s4 replika

29 Eylül 2013   |   0 Yorum

Samsung galaxy s4 sizin de hayallerinizi süslüyor fakat yüksek ücreti nedeniyle alamıyor musunuz ? Samsung galaxy s4 replika telefonu ile samsung galaxy s 4 ü çok ucuza çok uygun fiyatlara kullanabilirsiniz. Samsung galaxy s4 replika çok çok gelişmiş özelliklere sahiptir ve Samsung galaxy s4 replika telefonu çok şık bir tasarıma sahiptir. Kapak çeşitleri , değiştirilebilir bataryası, artırılabilir hafızası , kılıfları ile birlikte kişiselleştirebileceğiniz Samsung galaxy s4 replika telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak müzikler atabilir ve istediğiniz yerde dinleyebilirsiniz. Samsung galaxy s4 replika telefonunuz ile birlikte fotoğraflar çekebilir ve direkt olarak usb kablosuyla ya da bluetooth ile başka bir Samsung galaxy s4 replika telefona ya da bilgisayarınıza atabilirsiniz.

Samsung galaxy s4 replika en son android sürümü ile gelmektedir ve android işletim sisteminin tüm nimetlerinden yararlanmanızı sağlıyor. Samsung galaxy s4 replika telefonunuz ile Google play market üzerindeki binlerce uygulamayı yükleyerek telefonunuzla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Örneğin Word excel power point ya da pdf dosyalarını açabilirsiniz. Hatta zip ve rar dosyalarını açabilir ya da kendi dosyalarınızı sıkıştırıp zip ya da rar olarak kaydedip e mail ile başka bir arkadaşınıza tıpkı bilgisayar kullanıyor gibi gönderebilirsiniz.

Samsung galaxy s4 replika telefonunuzla akıllı bir telefondan yapmasını istediğiniz tüm beklentileri size sunacak ve bir bilgisayarın yapabileceği her şeyi yanınızda istediğiniz her hangi bir yerde yapmanızı sağlayacaktır.Yorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Yorum Gönder


guvenlik

Son YazılarBize Ulaşın

Adres : Menderes mah. Esenler / İSTANBUL

Telefon : 0553 101 26 64

E-Mail : info@replikaiphone.comAd Soyad 

Telefon